ÖNEMLİ Bizlere 0532 605 67 44 numaralı Telefon veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Neden Yok?

Blog Yazarı Numan 15/09/2014 0 Yorumlar Hediye nedir, nasıl seçilmelidir?,Hazırladığımız ürünler ve Düşünceleriniz.,

Sizler için daima en kaliteli malzemeler ile ve işçiliği kusursuz ürünler sunmak Hediyekamyonu.com olarak bizim en büyük hayalimiz. Bu anlamda malzeme maliyetlerimiz, işçilik için ayırdığımız vakit ve heyecanımız çok değerli, öyle ki tamamını sizlerin mutluluğu için bir araya getiriyoruz.

Kapıda ödeme hizmeti hali hazır ürünler için gerçekten çok büyük kolaylık olabiliyor evet, fakat konu kişiye özel üretim ürün olduğunda durum tamamen farklı bir hal alıyor.
Sizlerde farkındasınız ki her bir ürün kişiye özel yazılar, tasarımlar ve görseller kullanılarak hazırlandığı için ancak sizlerin elinde değer kazanıyor.

Örneğin kişiye özel bir cüzdan düşünelim, Cüzdan üzerine yazılan isimler lazer ile deri üzerine yazılıyor ve silinmesi imkansız. Yada bir isimli kalem? Ya bir yastık olsa, fotoğraflar baskı yapılmış, dikilmiş hazırlanmış. Teslim alınmadığında bu ürünler çöp olmaktan başka ne olabilir :(
Elbette sizleri tenzih ediyoruz, eline akıllı telefonu alabilen her yaşta eğlence meraklısı arkadaşlarımızın sırf macera yada eğlence olsun diye verdiği siparişleri hazırlayıp gönderdiğimizde karşılaştığımız durumları görseniz emin olun şaşırırsınız :)
 

*Adres ve teslimat bilgileri tamamen gerçek dışı olabiliyor,
*Kişi çok küçük yaşta olabiliyor ki ebeveynlerinden birde azar işitiyoruz üstüne,
*Kişiler ürün ulaşana kadar kavga etmiş olabiliyor, artık onu sevmiyorum gerek yok denilebiliyor,
*Patron maaşımı vermedi şimdi alayım ürünü gelecek ay havale yaparım denilebiliyor,
*Acil yurt dışına çıktım, karşı komşuya bırakın gelince ödemesini yaparım denilebiliyor,

Ve daha nice çok insafsızca mazeretlerle geri çevrilen ve onca emeğin ve malzemenin ziyan olması ile sonuçlanan çalışmalar olabiliyor.


Elbette bir takım istisnalar olabilir, firma olarak kesinlikle gereken inisiyatifi gösterebiliyor yardımcı olmak için gereken ne ise yapıyoruz lakin gerçek dışı işlemler hem bizlere maddi zarar verdiği gibi ayrıca enerjimizi de çok olumsuz etkiliyor. İşimizin hediye
üretimi olması sebebi ile daima moralimizin yüksek ve heyecan dolu olması gerekiyor ki sizlere en güzel hediyeli üretebilelim. Biz hediyenizi hazırlarken eğer o heyecanı yakalayamazsak nasıl sizlere beklentinizin üzerinde hediyeler hazırlayabiliriz?

Ödemelerinizin tamamen güven altında olduğunu bilmenizi isteriz. 10 farklı banka ile anlaşmalı bir firma olarak tüm banka kartları sistemimizde geçerlidir. Kredi kartlarınız için 9 taksit'e kadar seçenekler sunuyoruz. Eğer online bankacılık kullanıyorsanız dakikalar içerisinde havale seçeneğini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Sizlere ezbere ürün kalitesi garantisi vermekten ziyade %100 memnuniyetinizi garanti veriyoruz. Biz sizlere gördüğünüz ve beğenip sipariş verdiğiniz ürünler için, beklentinizin üzerinde bir memnuniyet duyacağınızı garanti ediyoruz ve tüm endişenizi bir kenara koyup, harika bir hediye deneyimi için bize fırsat vermenizi rica ediyoruz.

"Hediyekamyonu Ekibi"

Konu Hakkında Yorum Bırakın