ÖNEMLİ Bizlere 0532 605 67 44 numaralı Telefon veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Almak

Blog Yazarı Numan 15/09/2014 0 Yorumlar Hediye nedir, nasıl seçilmelidir?,

Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Günü yaklaşıyor. Her yıl 14 Şubat'ta kutlanan Sevgililer Günü'nde çiftleri en zorlayan konu elbette hediye seçimi. 14 Şubat Sevgililer Günü, dünyanın birçok ülkesinde kutlanıyor. Sevgililer Günü'ne özel kampanyalar, sevgililere özel hediyeler için arayışlar Şubat ayının henüz ilk günlerinde başlıyor. Sevgililer Günü hediyeleri görücüye çıkıyor. Sevgiliniz "hediye istemem, beklemem" de dese, siz siz olun, Sevgililer Günü hediyesi olmadan bugünü geçirmeyin.

Sadece hediye almak da yetmiyor. Sevgililer Günü aslında hediyelerle birlikte hazırlanmış birçok planıyla da önem kazanıyor. Sinemaya gidenler, evde özel olarak kutlamak isteyenler, son dakika sürprizleriyle kutlayanlar, Sevgililer Günü'nü herhangi bir günmüş gibi görenler, birkaç çiftle birlikte evde ya da sevdikleri bir mekânda parti hazırlayanlar… Erkeklerin ayrı, kadınların ayrı heyecanlarla hediye arayışlarına girdiği bugünlerde ülkemizde en çok tercih edilen Sevgililer Günü hediyelerine bir bakalım. Böylelikle birçoğumuzun işi kolaylaşacak, belki de sevdiğini çok mutlu edecek bir hediye bulacak.

Uygun fiyatlarla, güvenli alışverişin keyfiyle, süper hızlı gönderiyle ve Hediyekamyonu.com fırsatlarıyla Sevgililer Günü’nde hediye almak; erkekler ve kadınlar için de bu yıl da çok kolay!

Sevgililer Günü Geldiğinde Pişman Olmayın
Sevgililer Günü yaklaşıyor. Planlar yapılıyor, sürprizler hazırlanıyor ama iş hediyeye gelince herkes, derin düşüncelere gark oluyor. Kafalar, en özel, en şaşırtıcı hediyeyi bulmak için yoruluyor. Ama yine de içe sinesi bir fikir akla gelmiyor. Kendimizden biliyoruz. En doğru hediyeyi seçmek için bunalan dimağlar için hazırladığımız listeyle her ne kadar derdinize doğrudan derman olmaya çalışmıyorsak da en azından sizleri ölümcül hatalardan koruyabileceğimizi umuyoruz.

Üç adımda nelere dikkat etmeliyiz sıralayalım...

1. Hediyeyi Kendinize Değil Sevgilinize Alıyorsunuz
Sakın ola ki hediye seçerken kendi zevkinize, kendi beğeninize göre hareket etmeyin. Kendinizi unutun, siz yoksunuz artık. Sadece sevgiliniz var. Hatta siz, siz değilsiniz artık; sevgilinizsiniz... Hediye seçerken alternatiflere kendi gözlerinizle değil; onun gözleriyle bakın. Sadece süs olmasından ziyade, kullanabilecekleri ürünler olmasına dikkat edelim.

2. Mesele Sadece Maddiyat Değil
En iyi Sevgililer Günü hediyesini almak için kredi borcu altına girmeniz ya da evinizi, arabanızı ipotek ettirmeniz gerekmiyor. Önemli olan, onu düşünerek aldığınızı gösterecek, ona verdiğiniz değeri hissettirecek bir hediye bulmak. Mümkünse ona özel hazırlanmış, sizden bir şeyler katılmış bir hediye olmalı. Hatta, ipin ucunu kaçırıp da lüzumundan pahalı, abartılı bir hediye alırsanız sevgiliniz, aslında sizi ne kadar yanlış tanımış olduğunu, hiç de birbiriniz için yaratılmış olmadığınızı bile düşünebilir. Üzülürsünüz...

3. “Klişelerden Kaçının”
Evet, belki çok klişe olacak ama hatırlatmak zorundayız. Ezbere alınmış standart hediyelerle zoraki olarak bir hediye almış da sevgilinizi baştan savıyormuşsunuz hissiyatı yaratmayın. Bir erkeğe bilgisayar oyunu ya da bir kadına çiçek, Sevgililer Günü hediyesi olarak doğru tercihler olmayabilir. Bunları zaten sık sık almalısınız onlara...

Konu Hakkında Yorum Bırakın